- prazdný košík -
0 ks

STREDOVÝ MOTOR DAPU MD250S

Značka DAPU má pôvod v Japonsku a už viac ako 15 rokov vyvíja a vyrába pohony pre elektrobicykle.

Srdcom pohonného systému DAPU je stredový motor DAPU MD250S s naozaj výnimočnými parametrami.

Ponúka výkon 250 W/350 W, integrovanú skvele vyladenú riadiacu jednotku a vynikajúcu účinnosť (viac ako 80 %), vďaka ktorej dosahuje výnimočné hodnoty dojazdu na jedno nabitie. Na horských trasách oceníte najmä famózný krútiaci moment 95 Nm. Tieto parametre, spolu s veľmi nízkou hmotnosťou motora spôsobili to, že pre značku LOVELEC sa stal pohon DAPU jasnou voľbou pre použitie v horských elektrobicykloch. Pri jazde oceníte nielen výkon DAPU, ale aj jeho výnimočne tichý chod. Aj v tých najprudších stúpaniach Vám DAPU pomôže veľmi výrazným spôsobom.

Pohonný systém DAPU patrí svojimi parametrami k najužšej špičke na svetovom trhu!

 

stredový motor ananda m80bbtr

Značka ANANDA je na trhu pohonov pre elektrobicykle už od roku 1985. Vo svojich továrňach zamestnáva viac ako 600 pracovníkov. Hlavné exportné trhy sú EÚ a USA (800 000 pohonných jednotiek).

Značka LOVELEC používa vo svojich trekových elektrobicykloch pohonnú jednotku ANANDA M80BBTR.

Jedná sa o skvele vyladený pohon elektrobicykla s vynikajúcimi parametrami. Výkon 250 W/350 W je podporený výborným krútiacim momentom 80 Nm. Navyše sa tento pohonný systém môže chváliť naozaj veľmi nízkou hmotnosťou (3,7 kg). Po veľmi dôkladnom testovaní niekoľkých systémov s dôrazom na výkon, tichý chod, stabilitu, úspornosť a hlavne spoľahlivosť, sa značka LOVELEC rozhodla, že použije pohon ANANDA M80BBTR.

Pohonný systém ANANDA je používaný mnohými špičkovými európskymi výrobcami elektrobicyklov!

 

 

Batéria

Nami používané batérie s Li-lon článkami Samsung, Panasonic a Phylion patria k najlepším na trhu. Tak, ako starostlivo vyrábame každý komponent elektrobicykla, u článkov Li-lonových batérií to platí dvojnásobne.


LCD displej

Elektromotor sa ovláda pomocou ovládača umiestneného u ľavého riaditka. LCD displej v strede riaditiek zobrazuje úroveň asistencie v rozsahu 0-5 a tiež aktiváciu asistenta rozjazdu (ktorý pomáha do 6 km/h bez nášľapu). Nájdete tu tiež informácie o stave nabitej batérie alebo klasickej funkcie cyklopočítača (tachometra), ako je aktuálna rýchlosť, priemerná a maximálna rýchlosť, celková a denne najazdená vzdialenosť, čas a stopky. Nami montované komponenty, ako je motor, batéria, ovládač a displej sú vodeodolné, čiže sa nemusíte báť o životnosť ani v prípade zlého počasia alebo celoročného používania elektrobicykla.

 

Navyše môžete využiť 1. servis na Váš elektrobicykel LOVELEC zadarmo.  Keď k tomu pridáme doručenie do 24 hodín od objednávky a celoživotnú zárukuna rám + darček zdarma, určite pochopíte, že elektrobicykel LOVELEC je správna voľba. Prajeme veľa pohodových kilometrov v sedle.

Váš –LOVELEC+