- prazdný košík -
0 ks

STREDOVÝ MOTOR DAPU MD250S

Značka DAPU má pôvod v Japonsku a už viac ako 15 rokov vyvíja a vyrába pohony pre elektrobicykle.

Srdcom pohonného systému DAPU je stredový motor DAPU MD250S s naozaj výnimočnými parametrami.

Ponúka výkon 250 W/350 W, integrovanú skvele vyladenú riadiacu jednotku a vynikajúcu účinnosť (viac ako 80 %), vďaka ktorej dosahuje výnimočné hodnoty dojazdu na jedno nabitie. Na horských trasách oceníte najmä famózný krútiaci moment 95 Nm. Tieto parametre, spolu s veľmi nízkou hmotnosťou motora spôsobili to, že pre značku LOVELEC sa stal pohon DAPU jasnou voľbou pre použitie v horských elektrobicykloch. Pri jazde oceníte nielen výkon DAPU, ale aj jeho výnimočne tichý chod. Aj v tých najprudších stúpaniach Vám DAPU pomôže veľmi výrazným spôsobom.

Pohonný systém DAPU patrí svojimi parametrami k najužšej špičke na svetovom trhu! 

 

Batéria

Nami používané batérie s Li-lon článkami Samsung, Panasonic a Phylion patria k najlepším na trhu. Tak, ako starostlivo vyrábame každý komponent elektrobicykla, u článkov Li-lonových batérií to platí dvojnásobne.


LCD displej

Elektromotor sa ovláda pomocou ovládača umiestneného u ľavého riaditka. LCD displej v strede riaditiek zobrazuje úroveň asistencie v rozsahu 0-5 a tiež aktiváciu asistenta rozjazdu (ktorý pomáha do 6 km/h bez nášľapu). Nájdete tu tiež informácie o stave nabitej batérie alebo klasickej funkcie cyklopočítača (tachometra), ako je aktuálna rýchlosť, priemerná a maximálna rýchlosť, celková a denne najazdená vzdialenosť, čas a stopky. Nami montované komponenty, ako je motor, batéria, ovládač a displej sú vodeodolné, čiže sa nemusíte báť o životnosť ani v prípade zlého počasia alebo celoročného používania elektrobicykla.

 

Keď k tomu pridáme celoživotnú zárukuna rám, určite pochopíte, že elektrobicykel LOVELEC je správna voľba. Prajeme veľa pohodových kilometrov v sedle.

Váš –LOVELEC+