DOPLNKY

Vyraziť na výlety bez potrebnej výbavy sa nedá. Na víkendových i prázdninových cestách vám poslúžia cyklobrašňe LOVELEC navrhnuté s ohľadom na praktické využitie na dhých i krátkych výletoch.

Skladací elektrobicykel môžete prevážať v ochrannom vaku určenom pre transport.

Špecialitou pre športovcov, ktorí si chcú svoj bicykel vylepšiť o elektrické komponenty, je elektrická sada so stredovým motorom Bafang a rámovou batériou.

V ponuke príslušenstva nájdete tiež jednotlivé komponenty pre zvýšenie komfortu použitia elektrobicyklov, akými sú osvetlenie, blikačky, košíky na mestské elektrobicykle, rôzne typy zámkov a zvončekov. Myslite na svoj elektrobicykel a pre zachovanie jeho dlhodobej funkčnosti si zabezpečte prípravky určené pre starostlivosť o elektrobicykel.

cena:
65.00 €
65.00 €
Vak na všetky skladačky s kolesami 16‘‘-20‘‘. Rozmery rozloženého vaku: 100 cm × 75 cm × 30 cm. Rozmery zloženého vaku: 30 cm × 20 cm × 5 cm. Hmotnosť vaku: 1,5 kg.
cena:
55.00 €
55.00 €
Rozmery 31 x 16 x 19 cm Bočné vreca na zips Bočné vreca rozšíritelné Výztuha Vreco na bidon Nastaviteľný popruh na rameno Vodeodolné Pláštenka Uchycenie na suchý zips Reflexné prvky
cena:
49.00 €
49.00 €
Rozmery 31 x 14 x 31 cm Bočné vreca na klipy Vreca na drobnosti Výztuha Popruhy pre bočné uchytenie Vodeodolné Pláštenka Uchycenie na suchý zips Reflexné prvky
Webseite www.webdesigner-profi.de