Vyberte si zo širokej ponuky mestských elektrobicyklov LOVELEC. Do práce, do školy, na nákup, na záhradku aj na výlet - všetky s nízkym nástupom. Pre dámy i pánov, pre starších i mladších, pre nižších i vyšších. S kratším či dlhším dojazdom, zadným alebo stredovým motorom. Čierne, biele, červené, modré...

Hľadáte skladačku? Hadar, Izar alebo Flip sú pre vás tou správnou voľbou! Nízký nástup, kabeláž vedená v ráme, rýchle a jednoduché skladanie. Vďaka svojim rozmerom sa vojdú všade!

Máte radi cyklovýlety? Naše trekingové elektrobicykle LOVELEC sú na tieto účely to pravé! Urobte si výlet dlhší, absolvujte ho rýchlejšie, vyšliapte vyššie alebo s menšou námahou. Chcete vyraziť na výlet s deťmi? Upevnite cyklosedačku alebo vozík a užite si spoločné chvíľky na čerstvom vzduchu.

Nikdy by ste si netrúfli vyjsť na bicykli do hôr? Chcete toho počas jedného výletu prejsť viac? Klasický horský bicykel už nie je pre vás? Kúpte si jeden z našich horských elektrobicyklov LOVELEC a určite si ho zamilujete! Nechýba ani detský elektrobicykel, aby si jazdu v horách mohol užívať naozaj každý.

Nechcete sa vzdať svojho obľúbeného bicykla, ale zároveň by ste chceli mať elektrobicykel? Nechajte si pomocou elektrosady LOVELEC BB KIT (so stredovým motorom Bafang a rámovou batériou) prestavať váš bicykel na elektrobicykel!

Chýba Vám k Vášmu elektrobicyklu LOVELEC brašňa, blikačka, uzamykač alebo olej? Kúpte si ich!

Elektrobicykle

Webseite www.webdesigner-profi.de